Filtry

Cena

-

Współpraca z Sofotel.pl

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@sofotel.pl

Godziny pracy sklepu i infolinii:

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Dostawa foteli i krzeseł już od:

15 zł - dla płatności z góry
18 zł - dla płatności przy odbiorze

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
12 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Lampa biurkowa

1
1

Idealne lampki na Twoje biurko

Sprzętem niezbędnym na biurku jest lampa. Ważne, by wybrać taką o funkcjonalnym ramieniu, pozwalającym skierować ją w pożądaną stronę, jak również o optymalnym lub regulowanym natężeniu światła. W naszej ofercie znajdują się też lampki biurkowe o dodatkowych, niestandardowych zaletach.

Spis treści:

Ekonomia

Lampy z oświetleniem LED pozwalają zaoszczędzić energię – potrafią być nawet o 90 proc. bardziej ekonomiczne niż standardowe żarówki, przy większej jednocześnie żywotności. Wybierając model z regulowanym natężeniem światła, możemy je dostosować do własnych potrzeb i warunków otoczenia, co sprzyja ochronie oczu. Dostępne są też modele pozwalające na ustawienie koloru światła. Dodatkowym sposobem na energooszczędność może być wbudowany w niektóre z naszych lampek czujnik ruchu. Są też modele z wbudowanym, pojemnym akumulatorem, wystarczającym na kilka godzin pracy bez zasilania z sieci.

Ergonomia

Regulowane, ruchome bądź elastyczne ramiona naszych lampek pozwalają na bezproblemowe skierowanie ich światła na wybrany obszar biurka lub oświetlenie reszty pomieszczenia. Zależnie od preferencji, do wyboru są lampy umiejscowione na stabilnej podstawie albo na praktycznym klipsie, pozwalającym na umocowanie ich w różnych miejscach. Mamy również w ofercie lampki z wygodnymi w użyciu, intuicyjnymi panelami dotykowymi, pozwalającymi na regulację poszczególnych funkcji. Stosownie od potrzeb i upodobań, można ponadto wybrać modele z szeregiem dodatkowych, przydatnych funkcjonalności, takich jak budzik, termometr, kalendarz czy funkcja przypominania.

Estetyka

Nasze lampki, poza tym, co w nich najważniejsze, czyli światłem, którego poziom jasności czy barwę możemy w wielu modelach spersonalizować, charakteryzują się również nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Designerskie kształty i przyjemna dla oka kolorystyka obudowy to dodatkowe atuty, dzięki którym dostępne u nas lampy doskonale będą się komponować na biurku niemal w każdym współczesnym wystroju wnętrza, nie tracąc przy tym nic ze swoich walorów praktycznych.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego