Panel logowania

Zaloguj lub zarejestruj się
  • Fotele ogrodowe wiszące
  • Krzesła skandynawskie!
  • Fotele skórzane Sofotel!
  • Hamaki ogrodowe Sofotel!

KONTAKT

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@sofotel.pl

Godziny pracy infolinii:

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

Godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

O SKLEPIE

Global Income s.c.

81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 135B
NIP: 586-216-73-15

Zobacz jak trafić

WYSYŁKA

Kurierska, ubezpieczona.

Czas i koszt dostawy

Śledzenie paczki

TILT vs MULTIBLOCK - porównanie podnośników foteli biurowych

Wybierając ergonomiczny fotel biurowy, nie myślimy jedynie o jego wyglądzie. O wiele ważniejsze jest utrzymanie naszej sylwetki w zdrowej pozycji, uwalniającej od bólu pleców i drętwiejącego karku. Krzesła biurowe w większości umożliwiają dynamiczne siedzenie, czyli pozwalają użytkownikowi na zmieniane pozycji wyprostowanej w odchyloną. Odchylane oparcie to bardzo ważny element, w jaki fotel obrotowy powinien być wyposażony. Bezpośrednio związany jest z nim mechanizm – w naszej ofercie znajdą Państwo dwa warianty: mechanizm tilt oraz mechanizm multiblock. Oba pozwalają swobodnie „bujać się” na fotelu oraz zablokować tzw. miskę fotela, czyli siedzisko i oparcie. Na czym polega różnica pomiędzy nimi?

Multiblock a Tilt

Mechanizm tilt jest prostszy: pozwala na blokadę krzesła biurowego jedynie w pozycji pionowej. Jej zwolnienie spowoduje możliwość odchylania oparcia.

Z kolei w krześle biurowym wyposażonym w mechanizm multiblock można zablokować fotel w pozycji odchylonej, idealnej do relaksu.

Zarówno tilt, jak i multiblock są bardzo proste w użyciu – w zależności od modelu fotela biurowego, wystarczy skorzystać z dźwigni albo przycisków umieszczonych pod siedziskiem.

Krzesła z TILTemKrzesła z MULTIBLOCKiem