Filtry

Cena

-

Współpraca z Sofotel.pl

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@sofotel.pl

Godziny pracy infolinii:

poniedziałek 7:30-17:30
wtorek - piątek 7:30-15:30

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
16 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Mechanizm TILT

1
1

Wygodna praca oraz uciążliwe konsekwencje - charakterystyka pracy przed komputerem

Nie sposób docenić potęgę narzędzia, jakim jest komputer osobisty. Ciężko sobie w dzisiejszych czasach wyobrazić jakąkolwiek pracę biurową bez wykorzystania tego cudu XXw. Umożliwia on wygodną pracę z pozycji siedzącej, praktycznie bez konieczności wychodzenia z biura, czy home office. W związku z rosnącą popularnością siedzących stanowisk pracy, pojawił się również zauważalny wzrost dolegliwości związanych z długotrwałą pracą w pozycji siedzącej. Najczęstsze problemy zdrowotne, wynikające z długotrwałej pracy w jednej pozycji to bóle kręgosłupa oraz układu nerwowego. Wynika to z osłabienia mięśni spowodowanego brakiem ruchu, w związku z czym mają one coraz większe trudności z utrzymaniem odpowiedniej pozycji ciała. Innymi objawami mogą być uciążliwe bóle kończyn, migreny oraz ucisk w klatce piersiowej.

Mechanizm, który ratuje zarówno Twoje plecy, jak i krzesło

Oczywistym więc staje się, że ułożenie pozycji ciała, w szczególności jeśli pozycja ta ma pozostawać niezmienna przez wiele godzin - jest to kluczowe do utrzymania bezpieczeństwa naszego kręgosłupa i ogólnego stanu zdrowia. Istotne w kwestii utrzymywania zdrowego ułożenia sylwetki w trakcie długotrwałego siedzenia jest wybór odpowiedniego fotela lub krzesła. W celu zabezpieczenia komfortu i zdrowia pracy w jednej pozycji przez wiele godzin, warto wybrać odpowiedni fotel biurowy z mądrze dobranym mechanizmem. Jednym z takich mechanizmów, które okazują się nieocenioną pomocą w utrzymywaniu odpowiedniej pozycji jest Tilt. Ten mechanizm usprawnia każde krzesło, czy fotel pod względem komfortu długotrwałego siedzenia. Jeśli przez aktualnie wykorzystywane przez Ciebie fotele biurowe zaczynasz odczuwać bóle kręgosłupa, w szczególności na odcinku lędźwiowym ten mechanizm z pewnością stanie na wysokości zadania.

Tilt, wiodący mechanizm udoskonalający wygodę siedzenia oraz poprawiający bezpieczeństwo długotrwałego siedzenia z zachowaniem jednej pozycji przez wiele godzin

Mechanizm Tilt to jedno z najpopularniejszych rozwiązań powszechnie stosowanych w produkcji krzeseł obrotowych, który odpowiada za kołysanie się siedziska i lepsze dostosowanie pozycji siedzenia. Tilt to bardzo istotny element fotela, który jest najbardziej narażony na przeciążenia, gdyż to właśnie na nim spoczywa środek ciężkości całej konstrukcji fotela. Zdarza się, że po długim czasie użytkowania, bądź przy gwałtownym ruchu fotel obrotowy może mieć uszkodzony mechanizm. Krzesło nie nadaje się do użytkowania i pierwszą myślą jest wymiana na nowe, co wiąże się z dużym kosztem. Przy odrobinie umiejętności technicznych można naprawić krzesła biurowe z takim problemem, wymieniając taki mechanizm. Instalacja nie jest trudna i wymaga standardowych narzędzi, które zapewne każdy posiada w swoim domu. Krzesło bądź fotel, do którego pewnie już się mocno przyzwyczaiłeś będzie Ci ponownie długo służyć. Mechanizm Tilt cechuje się tym, że system kołyskowy można zablokować w pozycji pionowej. Jest on przeznaczony do pracy ciągłej przez cztery godziny. Posiada regulacja siły oporu przy kołysaniu się, który powinno się go dostosować do swojej wagi oraz preferencji. Jest on dostępny w dwóch rozmiarach w naszej ofercie, w zależności od rodzaju Twojego krzesła należy dokładnie sprawdzić wymiary.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego