Filtry

Cena

-

Współpraca z Sofotel.pl

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@sofotel.pl

Godziny pracy infolinii:

poniedziałek 7:30-17:30
wtorek - piątek 7:30-15:30

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
16 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Mechanizm MultiBlock

1
1

Wymienialny mechanizm typu Multiblock do fotela

Znany nam komfort pracy za biurkiem, to jednocześnie niebezpieczeństwo długotrwałych uszkodzeń ciała, takich jak zwyrodnienia kręgosłupa

Trudno nie doceniać możliwości w pracy i życiu prywatnym, jakie dają komputery. Trudno jest wyobrazić sobie dzisiaj pracę przy biurku bez obecności komputera na jego powierzchni, szczególnie w pracach biurowych. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę niemal nieskończony zasób możliwości jakie dają dziś komputery osobiste, oraz wygodę wykonywanej w ten sposób pracy. Niestety wraz ze wzrostem popularności pracy przed komputerem można zauważyć zdecydowany przyrost problemów zdrowotnych natury zwyrodnieniowej, w szczególności mając na uwadze układ nerwowy, jak i sam kręgosłup. Jedną z głównych przyczyn może być osłabienie tzw gorsetu mięśniowego, który naturalnie dotychczas rozbudowywaliśmy w poprzez chodzenie i pozycję stojącą. Objawy mogą być różne - zarówno jeśli chodzi o umiejscowienie, jak i ich intensywność - czy to bóle w klatce piersiowej, bóle w kręgosłupie (w szczególności na odcinku lędźwiowym) bądź migrenowe. Oczywiście, nie znaczy to, że mamy zrezygnować z pracy przy komputerze.

Nie czekaj, aż będzie za późno - zadbaj o zdrowie swojego kręgosłupa przy pomocy fotela z mechanizmem dbającym o Twój komfort i zdrowie

W obliczu nowych wyzwań i trudności natury fizycznej, warto zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo - W końcu siedzenie codziennie po 4-8 godzin może okazać się po dłuższym czasie zgubne dla naszego kręgosłupa i zdrowia ogólnego. Jeśli już sytuacja zawodowa (lecz nie tylko) wymaga od nas długotrwałego siedzenia przy biurku, kluczowym mogą okazać się odpowiednio dobrane krzesła biurowe, ze specjalnie zaprojektowanym na takie ewentualności mechanizmem do fotela Multiblock. Multiblock to jeden z typów systemów używanych w mechanice krzeseł biurowych lub gabinetowych. Jest on odpowiedzialny za ruch wahadłowy i regulację jego oporu. Po długim okresie wytężonej pracy jest możliwość, że fotel właśnie w tym miejscu ulegnie awarii. Sytuacja może mieć również miejsce przy gwałtownym ruchu lub niewłaściwej eksploatacji. W takiej chwili często pierwszą reakcją jest zakup nowego krzesła. Jest to spory wydatek, który nie zawsze jest Ci na rękę.

Podstawa konstrukcji fotela się zużyła, lecz nie oznacza to wcale zakupu nowego siedziska

W takich okolicznościach warto zastanowić się nad zakupem samego mechanizmu i wymianie zepsutej części na nową. Szczęśliwie posiadamy w swojej ofercie różne produkty - nie tylko same fotele, ale również części zamienne do foteli, takie jak system do krzesła, lub fotela biurowego. Montaż nie wymaga fachowej wiedzy technologicznej. Każdy właściciel takiego fotela, który ma najbardziej podstawowe narzędzia w swoim mieszkaniu może bez problemu podjąć się takiego zadania, zwłaszcza że korzyści finansowe są spore. Mechanizm Multiblock to zaawansowana konstrukcja stosowana w krzesłach i fotelach przeznaczonych do pracy przy biurku. Jego zaletą jest możliwość blokowania krzesła w różnych położeniach siedziska i oparcia, co umożliwia lepsze dostosowanie pozycji do Twoich wymagań. Ważnym element jest regulacja, którą warto dostosować do swoich wymagań i ciężaru ciała, w taki sposób, aby krzesło działało płynnie. Mechanizm posiada dwa standardy wymiarowe, dlatego najlepiej zmierzyć jaki jest w Twoim krześle.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego