Filtry

Cena

-

Współpraca z Sofotel.pl

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@sofotel.pl

Godziny pracy infolinii:

poniedziałek 7:30-17:30
wtorek - piątek 7:30-15:30

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
16 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Zwiększona mobilność na siedząco

Historia kołem się toczy

W swojej historycznie pierwotnej formie koło było okrągłym blokiem z twardego i trwałego materiału, który ma w środku okrągły otwór, przez który umieszcza się łożysko osi, wokół którego obraca się koło. Ta banalna dla nas konstrukcja na bazie jeszcze banalniejszej figury geometrycznej na stałe zmieniła oblicze świata, transportu i przemysłu. Po pionowym ustawieniu pod platformą, skrzynią nośną lub innym większym obiekcie, koło obracające się na osi poziomej umożliwia ułatwiony transport ciężkich ładunków. Jeśli wierzyć historykom, powstanie koła przypisuje się Sumeryjczykom, co osiągnąć mieli już około 4 tysiące lat przed naszą erą. Dzisiaj, aż 6 mileniów później, wartość tego pozornie banalnego wynalazku nie zmalała, a wręcz nieustannie rośnie. Rozwój technologii nie pozostawia kół w tyle, tylko stale z nich czerpie pełnymi garściami. Ciężko sobie wyobrazić samochody bez opon, czy użytkowanie fotela biurowego bez kółek samonastawnych.

Do wyboru do koloru

Kółka gumowe do fotela samonastawne to pojedyncze, podwójne lub złożone koła, które są przeznaczone do zamontowania na dnie większego obiektu, w większości wypadków do krzeseł lub wózków, w celu umożliwienia łatwego przemieszczania takiego obiektu. Kółka są dostępne w różnych rozmiarach i są wykonane z całej palety materiałów takich jak; guma, plastik, nylon, aluminium lub stal nierdzewna.

360 stopni pragmatyzmu

Kółka znajdują wiele zastosowań, w tym wózki sklepowe, krzesła biurowe i sprzęt do przenoszenia materiałów. Co wydajniejsze, wytrzymałe kółka są stosowane w wielu zastosowaniach przemysłowych, takich jak wózki platformowe, wózki transportowe, podzespoły i liny holownicze w zakładach. Zasadniczo kółko sprawdza się dobrze wszędzie tam, gdzie sprzęt musi przenosić sprawnie większą masę.
Kółka mogą w ten sposób pomóc w zwiększeniu wszechstronności krzeseł biurowych, umożliwiając przemieszczanie się na kółkach, bez zmiany pozycji, zamiast noszenia ich ręcznie, czy szorowania po ziemi. Jednak gdy twoje krzesło zaczyna się kołysać i ma trudności z zachowaniem stabilności, najwyższa pora zastanowić się nad wymianą starych kółek. Szczęśliwie jest to bardzo prosty proces, który nawet nie wymaga umiejętności technicznych, ani szczególnych zdolności manualnych.

Odpuść swojemu podłożu

Nawet kiedy kółka od Twojego fotela obrotowego się nie psują, zawsze możesz zadbać o bezpieczeństwo swojej podłogi: Znajdziesz u nas bardzo bezpieczne dla podłoża koła gumowe - Wymień rysujące, plastikowe kółka do krzeseł, na takie, które zagwarantują Ci spokój ducha. Wmontuj te wyjątkowo estetyczne koła do swoich krzeseł biurowych, a już nigdy nie będziesz musiał martwić się o porysowane drewno, powyciągane nitki z dywanów lub dźwięki szorowania i piski. Te wysokiej jakości kółka do krzeseł toczą się płynnie i prawie bezgłośnie na każdej twardej powierzchni.

Koła z gumy, czy tworzyw sztucznych?

Koła i zestawy kołowe są produkowane z wysokiej jakości materiałów, takich jak lita guma lub tworzywa sztuczne. Kiedy tworzymy nasze produkty, zawsze robimy to z myślą o długotrwałym ich działaniu. Oprócz wysokiej jakości i szczególnej funkcjonalności istotny jest dla nas design naszych kółek. Przejrzyj nasze produkty, a znajdziesz koła idealne dla siebie!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego