Filtry

Cena

-

Współpraca z Sofotel.pl

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@sofotel.pl

Godziny pracy infolinii:

poniedziałek 7:30-17:30
wtorek - piątek 7:30-15:30

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
16 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Akcesoria wymienne do foteli

Akcesoria poprawiające komfort użytkowania fotela oraz zapewniające dłuższe użytkowanie

O jakości naszego fotela decydują części, z których został wykonany. Mają one decydujący wpływ na komfort I bezpieczeństwo jego użytkowania. W trosce o Twoją wygodę przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów, które pomogą ulepszyć Twój fotel, bądź też pomóc w jego naprawie. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kółek do foteli biurowych nie zostawiających najmniejszych śladów na podłodze, wygodnych podłokietników, podnośników, oraz nowoczesnych mechanizmów TILT I MULTIBLOCK umożliwiających blokowanie fotela w kilku pozycjach.

Swoboda przemieszczania się krzeseł biurowych, bez rysowania podłogi

Istotnym elementem do każdego fotela są jego kółka. Chcąc nie narazić swojej podłogi na zarysowania, warto zwrócić na to szczególną uwagę. Nasza firma oferuje kółka pokryte warstwą wysokiej jakości masy kauczukowej, która doskonale chroni każdy rodzaj powierzchni przed uszkodzeniami. Męczy Cię uporczywe skrzypienie przy każdym ruchu fotela? O to też nie musisz się martwić! Kółka marki SOFOTEL, dzięki odpowiedniej konstrukcji, nie wydają żadnych dźwięków. Dodatkowo nasze kółka dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej I szarej. Dzięki swojej uniwersalności świetnie wpasują się w każdy styl fotela.

Stabilna podstawa zapewniająca równowagę

Kolejnym ważnym elementem budowy fotela jest jego podstawa. Pełni ona funkcję stabilizacyjną, istotną do zagwarantowania naszego bezpieczeństwa. Oferujemy podstawy do siedzizk z wysokiej jakości materiału nylonowego zarówno w uniwersalnych kolorach, jak I chromowane. Dzięki ich odpowiedniej konstrukcji I solidnemu wykonaniu będziesz mógł sprawnie I swobodnie poruszać się na fotelu, bez obawy o utratę równowagi. Do tego ich design wpasuje się w zarówno w nowoczesny, jak I elegancki styl fotela.

System do regulacji wysokości dostosowana do Twoich potrzeb

Chcąc dopasować fotel do swoich preferencji niezbędny jest Ci podnośnik umożliwiający regulację wysokości siedziska. Marka sofotel daje Ci szeroki wachlarz wyboru nowoczesnych podnośników pneumatycznych z systemem gazowym. Zapewniają one szybką I płynną możliwość zmiany wysokości. Solidna jakość materiałów do konstrukcji, z których zostały wykonane świadczy o ich trwałości. W przypadku podnośników także znajdziesz różne wersje kolorystyczne. Czarny, szary, a może chromowany? Wybierz design, który spełnia Twoje wymagania!

W trosce o mięśnie Twoich ramion i stabilność gorsetu mięśniowego

W trosce o postawę Twojego ciała I wygodę pracy, prezentujemy bogatą ofertę podłokietników wykonanych z odpornego na zniszczenia tworzywa sztucznego. Ich solidna budowa zapewnia trwałość, a miękka nakładka pozwala odpocząć mięśniom Twoich ramion po wielu godzinach pracy. Postaw swój kręgosłup na pierwszym miejscu Regulacja oparcia jest niezbędnym elementem fotela, który ma wpływ na postawę Twojego ciała oraz komfort warunków pracy. W trosce o Twoją wygodę w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór prostych w użyciu mechanizmów: TILT - mechanizm do fotela, umożliwiający blokadę krzesła biurowego w pozycji pionowej, odpowiedniej do pracy. MULTIBLOCK - system do krzesła, pozwalający zablokować fotel w pozycji odchylonej, idealnej do relaksu. Podczas pracy nasze ciało zmuszone jest do długotrwałego unieruchomienia w jednej pozycji oraz do dość nienaturalnego ułożenia pleców. Nie pozwól, by miało to negatywny wpływ na Twoje zdrowie I skorzystaj z oferty naszych akcesoriów do podwyższania komfortu Twojej pracy!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30 wtorek - piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego