Panel logowania

Zaloguj lub zarejestruj się

FILTRUJ PRODUKTY

Cena
-
Kolor

KONTAKT

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@sofotel.pl

Godziny pracy infolinii:

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

Godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

O SKLEPIE

Global Income s.c.

81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 135B
NIP: 586-216-73-15

Zobacz jak trafić

WYSYŁKA

Kurierska, ubezpieczona.

Czas i koszt dostawy

Śledzenie paczki

FOTELE BIUROWE

Odpowiedni fotel biurowy jest bardzo ważną częścią wystroju każdego profesjonalnego biura, gabinetu czy pracowni. Podczas wyboru będziesz kierować się względami ergonomicznymi i estetycznymi, ponieważ elegancki wygląd oraz korzystny wpływ na zdrowie nie tylko umilą spędzanie czasu w miejscu pracy, lecz także pozytywnie wpłyną na zdrowie Twojego kręgosłupa. Fotele biurowe Eago to połączenie komfortu, wysokiej jakości wykonania oraz doświadczenia w tworzeniu wyjątkowych mebli. Znajdą tu Państwo krzesła obrotowe znanej marki na rynku krajowym i zagranicznym. Ze względu na bardzo bogatą i różnorodną gamę proponowanych przez nas produktów, prezentujemy ofertę w podziale na fotele skórzane, z mikrosiatki oraz materiałowe. Ich podstawowe cechy to ergonomia i wygoda użytkowania oraz nowoczesne wzornictwo, dzięki którym łatwo zaaranżujesz każdą przestrzeń biurową.

Sortowanie:

Gabinet prezesa, czyli jak powinno wyglądać biuro szefa

Czy w firmie jest ważniejszy gabinet niż biuro szefa? To w końcu właśnie tam nieraz ważą się losy firmy, podejmowane są decyzje kluczowe dla jej rozwoju czy mają miejsce spotkania z klientami, podwykonawcami i partnerami przedsiębiorstwa. Nic zatem dziwnego, że wspomniane pomieszczenie koniecznie musi być urządzone z klasą i tak, aby jak najlepiej świadczyło zarówno o firmie, jak i tworzących ją ludziach.

Dlatego jest to nie lada wyzwanie. Brak wiedzy czy doświadczenia może poskutkować kiepskim designem, faux pas i stworzeniem niekorzystnego wrażenia na odwiedzających. Mało profesjonalna aranżowacja tak reprezentacyjnego gabinetu kojarzy się tym samym z brakiem profesjonalizmu w działalności firmy, a tego przecież nie chcemy.

Reprezentacja firmy

Zacznijmy od kwestii ogólnych. Pomieszczenie biurowe szefa należy powiązać z tym, co reprezentuje najważniejsza osoba w firmie. Czyli jak? Przede wszystkim zadbaj o podkreślenie najważniejszych atutów: z biura powinien emanować profesjonalizm, powaga (ale bez przesady), harmonia i przejrzystość. To niełatwa sztuka, bo starając się urządzić gabinet szefa tak, aby połączyć elegancję i ład, a do tego zgrać to z prostotą żeby lekko zmniejszać dystans wobec podwładnych, można popełnić pewne błędy, na przykład przesadzić czy to w jedną, czy w drugą stronę. Najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie biura w stylu minimalistycznym – dzięki temu uzyskamy elegancki efekt bez zbędnego przepychu i pretensjonalności.

Optymalna kolorystyka

Otaczające nas barwy mają wpływ nie tylko na nastrój. Zależy od nich również nasza zdolność koncentracji, co jest tak ważne podczas pracy. Biuro szefa – czyli najważniejszego ogniwa w całej machinie – powinno sprzyjać podejmowaniu decyzji i tworzyć dobry klimat dla spotkań biznesowych, a ponadto wywierać pozytywne wrażenie na odwiedzających. Ważne jest także zachowanie jedności między kolorami ścian oraz takich mebli, jak na przykład fotel biurowy szefa. Pamiętajmy przy tym, aby nie popełnić błędu i nie popaść w monotonię, o co łatwo szczególnie wtedy, gdy sztywno trzymamy się konkretnych reguł.

Wnętrza biurowe przeważnie pokrywają takie kolory, jak odcienie szarości, biel, brąz czy beż. Trudno się dziwić, ponieważ kojarzą się one z elegancją i głęboko zakorzeniły się w powszechnym odbiorze. Z drugiej strony warto przełamać wspomnianą monotonię i nadać wnętrzu trochę dynamiki i nieszablonowości, co zdecydowanie korzystnie zadziała na postrzeganie firmy i jej szefa.

Umeblowanie gabinetu szefa

Określiliśmy już charakter i kolorystykę biura, czas zatem na kilka zdań o aranżacji samej przestrzeni. To, jakie wybrać fotele biurowe, biurko i pozostałe meble, jest tematem na inny poradnik, dlatego tutaj skupimy się na praktycznym podejściu do urządzenia wnętrza. Po pierwsze, pomyśl o wygodzie uczestników rozmów biznesowych, negocjacji czy innych spotkań ważnych dla życia firmy. Krzesła i fotele obrotowe muszą być zwrócone frontem do siebie, dzięki czemu sam proces komunikacji będzie efektywny. Jeżeli wnętrze jest wystarczająco duże, przestrzeń przeznaczona do biznesowych rozmów powinna znajdować się w cichym, kameralnym miejscu w pomieszczeniu – niech nic nie zakłóca ich przebiegu.

Udanym rozmowom o interesach może sprzyjać dobra kawa, więc umiejętnie dobrany, stylowy stolik niech też znajdzie się na naszej liście.

Osobisty komfort

Nie zapominajmy też o komforcie i osobistych upodobaniach szefa. Dlatego gabinet musi współgrać nie tylko z jego statusem, ale też z osobowością, a do tego gwarantować maksymalną wygodę. Jedną z ważniejszych rzeczy jest dobrze dobrany fotel biurowy - nie bez powodu na rynku dostępne są modele zwane potocznie "fotelami prezesa". Do wyboru jest cała gama, na przykład klasyczne, majestatyczne fotele lub minimalistyczne, a zarazem podkreślające jego rangę w przedsiębiorstwie.