SOFOTEL SOFOTEL

Mechanizm MULTIBLOCK do foteli biurowych 003L

4.6/5(Liczba opini: 8)
zobacz opinie

45,0035,00 zł35.00

Wysyłka od 15,00 zł w 24 godz. Symbol: MULTIBLOCK

Mechanizm multiblock pozwala na blokowanie fotela w kilku pozycjach lub zwolnienie blokady podczas relaksu. Dzięki temu, że jest trwały i solidny, posłuży Ci przez długi czas. Dodatkowo, pasuje do większości foteli gabinetowych oraz krzeseł biurowych, a co za tym idzie, może udoskonalić także Twój mebel.

Informujemy, że wszystkie opisy, elementy graficzne oraz zdjęcia produktów są chronione autorskim prawem majątkowym. Wszystkie prawa dot. ww materiałów posiada firma Global Income s.c., a ich użycie, skopiowanie lub rozpowszechnianie w całości lub części, w formie oryginalnej lub zmodyfikowanej bez zgody i wiedzy autora jest niezgodne z obowiązującym prawem. W przypadku naruszenia praw autorskich będziemy dochodzić swych praw na drodze sądowej.

Opinie i recenzje produktu

Ocena:
Data: 07-02-2015
Brak zastrzezen do dzialania i do konstrukcji,solidny,godny polecenia
Ocena:
Data: 08-12-2014
Z fotela korzysta ciężka osoba . Dlatego zwykły mechanizm nie wytrzymał. Pękła nasada podnośnika. Ten wytrzyma więcej bo ma wzmocnione gniazdo podnośnika
Ocena:
Data: 06-12-2014
Tilt wytrzymał kilka lat i byłem z niego zadowolony. Jednak Multiblock jest chyba solidniejszy i co najważniejsze pozwala na zablokowanie fotela w wybranej pozycji. Bardzo fajna opcja. Oby działał jak najdłużej. Polecam
Ocena:
Data: 23-10-2013
Multiblock solidna konstrukcja mechanizm działa jak należy, nie ma żadnych zastrzeżeń.Godny polecenia
Ocena:
Data: 23-02-2012
Mechanizm działa jak należy, nie ma żadnych problemów, a używam go z pół roku. Polecam.
Ocena:
Data: 22-02-2012
Oryginalny tilt fotela padł po 6 miesiącach.Multiblock wygląda solidniej i jak na razie (1miesiąc) sprawuje się bardzo dobrze.
Ocena:
Data: 22-02-2012
Używam go już pół roku, sam mechanizm jest ok, czasami skrzypi, delikatnie się blokuje ale jak się rozrusza jest ok. Mechanizm sprawia wrażenie jakby był nienasmarowany. Jak na razie nie mam wrażenia żeby mechanizm miał się zepsuć, wygląda na solidny. Jestem z niego zadowlony.
Ocena:
Data: 22-02-2012
Używam go już 1,5 miesiąca i jak narazie jest ok, co będzie za kolejne 2m to już się zobaczy;) Multiblocki są podobno nie do zabicia więc mam nadzieję kożystać dłuuugo;)

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie sofotel.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@sofotel.pl

Godziny pracy sklepu i infolinii:

poniedziałek 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-16:00

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Dostawa foteli i krzeseł już od:

15 zł - dla płatności z góry
18 zł - dla płatności przy odbiorze

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
12 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego